VERYDUTCH

Контакти

Репетитор нідерландської мови Родюк Максим Вікторович

2007 – викладач нідерландської мови, офіційно зареєстрований у Taalunie;

2007 – 2018 – викладач нідерландської мови у Київському національному лінгвістичному університеті (КНЛУ); Випуск 4 груп магістрів та 4 груп бакалаврів з нідерландською мовою як основною спеціальністю (вперше в Україні);

2010-2016 – член правління Східноєвропейської асоціації нідерландистів;

2017 – здобуття наукового ступеня PhD (кандидат філологічних наук).

Контакти

Київ, проспект Миру, 9

+38 (099) 630-66-80

Я пропоную курси нідерландської мови для людей різного віку. В основі мого методу лежить індивідуальний підхід та спрямованість на комунікативну складову. Мій курс дозволяє учням не відчувати складності при спілкуванні нідерландською мовою. Це стосується як професійної галузі, так і побуту. На своїх уроках я спираюсь на комунікативну методику. Вона узгоджується з академічними елементами викладання. Це забезпечує ефективне занурення у мовне середовище та створення міцної граматичної бази. Основна мета моєї методики – навчити вільно говорити і писати нідерландською мовою.

Нідерландська мова є рідною для 22 мільйонів жителів Західної Європи. Нідерландською мовою розмовляють 16 мільйонів голландців (Королівство Нідерланди) та 6 мільйонів фламандців (Бельгія). Якщо Ви хочете працювати, навчатися або жити в цих країнах, то без нідерландської мови Вам не обійтися. Якщо Ви звернетеся до мене, я обов’язково Вам допоможу.

Я можу запропонувати вам гнучкий графік занять. Навчання нідерландській мові проводиться індивідуально за допомогою Telegram, Viber, Whatsapp, Facebook messenger, Facetime. Пропонується як загальний курс нідерландської мови, так і підготовка до складання іспиту МVV та Inburgeringsexamen. Приємна, доброзичлива атмосфера. Професійно, швидко, ефективно.