VERYDUTCH

Що таке MVV

Що таке MVV

Віза MVV (Machtiging tot Voorlopig Verblijf) або D-віза необхідна для перебування в Нідерландах терміном більше 90 днів для роботи або навчання, а також для проживання з партнером і т.д. В даному випадку заява розглядається IND (Службою імміграції та натуралізації). Процедура оформлення візи MVV може тривати приблизно три місяці. Очікувати на рішення про надання візи для довгострокового перебування необхідно в країні проживання.

Віза MVV має бути використана протягом 6 місяців з моменту ухвалення позитивного рішення. Віза типу D можна використовувати протягом 3-х місяців після видачі для багаторазових поїздок до Нідерландів та інших країн Шенгенської угоди. Віза не є дозволом на проживання. Щоб отримати дозвіл на проживання, необхідно після прибуття відразу зареєструватися в муніципалітеті за місцем проживання протягом 8 днів. Процедура оформлення тимчасового посвідки на проживання може тривати кілька місяців.

Курси нідерландської мови допоможуть Вам скласти іспит для отримання візи MVV у Києві. Уроки нідерландської мови складаються так, щоб Ви опанували весь необхідний матеріал для успішного складання іспиту в посольстві та отримання MVV у Києві. Курси голландської мови Verydutch мають необхідний досвід для підготовки до отримання візи MVV.

Вимоги до одержувача візи MVV

Для отримання візи MVV Вам необхідно бути старше 21 року, мати закордонний паспорт, що діє як мінімум рік, і сертифікат про складання іспиту з володіння нідерландською мовою. Для отримання MVV потрібен гарант (референт) – людина або організація, які будуть відповідати за вас і ваше перебування в країні.

У разі створення або возз’єднання сім’ї гарантом може бути лише ваш чоловік/партнер/співмешканець. Родичі виступати гарантами не можуть. Гарантом може бути не тільки громадянин Нідерландів, але й громадянин іншої країни, якщо він не менше 1 року проживає в Нідерландах і має дозвіл на проживання в країні не з тимчасовою метою. Вашому Гаранту необхідно мати достатній дохід на момент запиту MVV протягом як мінімум 12 місяців.

Процедура отримання візи MVV

Процедура отримання візи МVV може починатися запрошуючою стороною в Нідерландах (adviesprocedure) або Вами в Посольстві Королівства Нідерландів у країні проживання (aanvraagprocedure).

Adviesprocedure (запит візи з Нідерландів)

Аdviesprocedure може починатися Вашим гарантом (референтом) у Нідерландах шляхом надсилання анкети заяви та копій усіх необхідних документів (залежно від мети Вашого перебування) до Нідерландської Імміграційної Служби (IND).

Ви повинні надати документи у вигляді односторонніх ксерокопій формату А4. Оригінали документів ви залишаєте у себе та пред’являєте при отриманні позитивної рекомендації від IND. До пакета з документами прикладіть опис того, що ви надсилаєте.

Вашому досьє з документами надається офіційний номер, він повідомляється в офіційному листі або по телефону через 2 тижні після подачі документів. Цей номер буде потрібний, якщо ви захочете зателефонувати в IND (тел. в Нідерландах 0900-1234561) і дізнатися про стан своєї справи.

Якщо IND прийме позитивне рішення, Ваш референт попросить внести певну маніпуляційну плату на банківський рахунок IND протягом 2 тижнів. Коли оплату буде отримано, до Посольства Королівства Нідерландів у країні Вашого проживання буде надіслана інформація про позитивне рішення. Щоб дізнатися, чи можна приходити за візою MVV, будь ласка, зателефонуйте до Посольства Королівства Нідерландів за номером (+38) 0 44 4908204 з 12.00 до 13.00. У разі отримання позитивної відповіді Ви можете надати всі необхідні для отримання візи МVV документи безпосередньо до Посольства будь-якого робочого дня з 10:00 до 12:00 без попереднього запису.

Обов’язкові документи

Перед подачею документів обов’язково дізнайтесь на сайті IND, які документи від вас можуть знадобитися (інформація може змінюватися)

  • Від вашого гаранта:

1) заповнений і підписаний гарантом формуляр для запиту рекомендації для отримання MVV: Verzoek om advies voor afgifte

2) заповнене та підписане роботодавцем вашого гаранта додаток Werkgeversverklaring.

3) документи про доходи гаранта, зазначені у додатку Bewijsstukken inkomen.

(якщо гарант є найманим працівником, потрібна ксерокопія робочого контракту, дійсного не менше 12 місяців на момент подання документів).

4) Ксерокопії банківських виписок про зарплату гаранта за 3 місяці

5) ксерокопії всіх сторінок нідерландського паспорта, включаючи сторінки зі штампами та візами, або ксерокопії обох сторін нідерландського посвідчення особи (identiteitskaart) (якщо гарант – громадянин Нідерландів)

5) ксерокопії обох сторін посвідки на проживання в Го або ксерокопії всіх сторінок паспорта, де зазначено дозвіл на проживання, включаючи сторінки зі штампами та візами. (якщо гарант не є громадянином Нідерландів)

Порожні сторінки копіювати не треба.

  • від Вас:

1) ксерокопії всіх заповнених сторінок закордонного паспорта, включаючи сторінки зі штампами та візами.

2) Ксерокопія сертифіката про складання іспиту з мови. Сертифікат діє 1 рік після складання іспиту.

3) у разі зміни прізвища, ксерокопія легалізованого переведення виписки з архіву РАГС про зміну прізвища у разі.

Порожні сторінки копіювати не треба.

Додаткові документи

  • для подружжя (якщо ви одружені):

1) ксерокопія свідоцтва про реєстрацію шлюбу або легалізованого переведення свідоцтва про реєстрацію шлюбу (якщо шлюб укладено не в Нідерландах). Легалізація шлюбу, укладеного не в Нідерландах займає від 1 до 3 місяців.

для партнерів (якщо ви є членом зареєстрованого партнерства):

1) ксерокопію свідоцтва про реєстрацію партнерства або легалізованого перекладу свідоцтва про реєстрацію партнерства (якщо партнерство укладено не в Голландії). Процедура легалізації партнерства, укладеного над Голландії, триває від 1 до 3 місяців.

для дітей (до 18 років), які їдуть до Нідерландів з вами

1) ксерокопія легалізованого перекладу свідоцтва про народження дитини;

2) ксерокопія сторінки вашого паспорта з даними дитини (ксерокопії всіх заповнених сторінок паспорта дитини, якщо вона має окремий паспорт, якщо така є)

3) ксерокопії всіх заповнених сторінок паспорта батька дитини.

4) ксерокопія легалізованого переведення згоди батька на виїзд дитини, складеного у нотаріуса.

5) ксерокопія легалізованого перекладу складеної вами у нотаріуса заяви про те, що ви є матір’ю та законним представником прав дитини, що вона з вами проживає і ви її забезпечуєте. І/або ксерокопія легалізованого перекладу довідки з органів опіки та піклування про те, що на підставі сімейного кодексу ви є законним представником дитини;

5) Якщо батька немає, то ксерокопія легалізованого перекладу вашої довідки про те, що ви мати одинока (з РАГСу) або свідоцтва про смерть батька дитини або виписку з рішення суду про позбавлення батька батьківських прав;

6) дітям старше 15-ти років ксерокопія легалізованого перекладу їхньої заяви про неспроможність у шлюбі.

Посольство перевіряє оригінали документів (залежно від мети поїздки) та видає візу MVV за відсутності протиріч. Очікувати на рішення про надання візи МVV в країні проживання.

Aanvraagprocedure (запит візи з України)

може починатися самим заявником у Посольстві Королівства Нідерландів у країні проживання. Ви можете надати всі необхідні документи (залежно від мети Вашого перебування) безпосередньо до Посольства Королівства Нідерландів в будь-який робочий день з 10:00 до 12:00 без попереднього запису.

Після розгляду оригіналів усіх документів Посольство видасть Вам листа, що підтверджує факт подання заяви на надання Вам візи довгострокового перебування, та зазначення певної суми маніпуляційного збору, яку необхідно внести на банківський рахунок IND. Після отримання підтвердження про оплату Посольство надішле Ваші документи до IND для подальшого розгляду.

Перед поданням документів обов’язково треба додзвонитеся до консульства та уточнити, які документи від вас можуть знадобитися.

1) Заповнена та підписана вами анкета;

2) фотографії, розміром 3,5 см на 4,5 см;

3) Чинний мінімум 1 рік закордонний паспорт та ксерокопія його заповнених сторінок.

4) Легалізовані оригінал та копія та переклад та копія перекладу вашої довідки/заяви про неспроможність у шлюбі.

5) Легалізовані оригінал та копія та переклад та копія перекладу вашого свідоцтва про шлюб або зареєстроване партнерство.

IND приймає позитивне чи негативне рішення. Вся процедура оформлення візи на довгострокове перебування триває приблизно три місяці. У разі прийняття IND негативного рішення Ви можете подати апеляцію та оскаржити це рішення. Щоб дізнатися, чи можна приходити за візою MVV, будь ласка, зателефонуйте до Посольства Королівства Нідерландів за номером (+38) 0 44 4908204 з 12.00 до 13.00. У разі отримання позитивної відповіді Ви можете подати свій паспорт безпосередньо до Посольства будь-якого робочого дня з 10:00 до 12:00 без попереднього запису.

ВИМОГИ ДЛЯ РІЗНИХ КАТЕГОРІЙ ВІЗИ MVV
Спільне проживання:
1) заповнена та підписана анкета, яку можна завантажити з веб-сайту www.netherlandsvac-ua.com або взяти у посольстві. Ця анкета має бути заповнена латинськими літерами.
2) 2 кольорові фотографії розміром 35Х45 мм
3) копія медичної страховки як мінімум на перші 3 місяці вашого перебування, сума покриття якої становить €30000. Перевірте список акредитованих страхових компаній на сайті www.netherlandsvac-ua.com. Приймаються страхові поліси також нідерландських компаній, якщо вони відповідають вимогам, наведеним вище.
4) оригінал довідки про незаміжжя з перекладом та апостилем (включаючи переклад та
копії).
5) копія першої сторінки паспорта заявника
6) копія першої сторінки паспорта партнера
7) копія довідки про результати Іспиту на соціальну інтеграцію (від іспиту звільняються неповнолітні та люди старше 65 років).
8) Усі цивільні документи (свідоцтво про народження, свідоцтво про шлюб (незаміжність) повинні бути зареєстровані в муніципалітеті Нідерландів (GBA) по прибутті. Також потрібно подати легалізовану анкету, яку можна отримати в посольстві. Дану анкету посольство може надати тільки після перевірки легалізованих та оригінальні документи.

Шлюб:
1) заповнена та підписана анкета, яку ви можете завантажити з веб-сайту www.netherlandsvac-ua.com або взяти у посольстві. Ця анкета має бути заповнена латинськими літерами.
2) 2 кольорові фотографії розміром 35Х45 мм
3) копія медичної страховки як мінімум на перші 3 місяці вашого перебування, сума покриття якої становить €30000. Перевірте список акредитованих страхових компаній на сайті www.netherlandsvac-ua.com. Приймаються страхові поліси також Нідерландських компаній, якщо вони відповідають вимогам, наведеним вище.
4) копія першої сторінки паспорта заявника
5) оригінал довідки про незаміжжя з перекладом та апостилем (включаючи переклад та копії).
6) копія першої сторінки паспорта чоловіка
7) оригінал свідоцтва про шлюб із перекладом (якщо весілля відбулося в Україні). І свідчення, і переклад мають бути апостилізовані.
8) копія свідоцтва про шлюб та витяг з GBA, якщо весілля відбулося в Нідерландах. – копія довідки про результати Іспиту на соціальну інтеграцію (від іспиту звільняються неповнолітні та люди старше 65 років).
9) Усі цивільні документи (свідоцтво про народження, свідоцтво про шлюб (незаміжність) повинні бути зареєстровані в муніципалітеті Нідерландів (GBA) по прибутті. Також потрібно подати легалізовану анкету, яку можна отримати в посольстві. Дану анкету посольство може надати тільки після перевірки легалізованих та оригінальні документи.

Возз’єднання дітей з батьками, що мешкають у Нідерландах:
1) заповнена та підписана анкета, яку ви можете завантажити з веб-сайту www.netherlandsvac-ua.com або взяти у посольстві. Ця анкета має бути заповнена латинськими літерами.
2) 2 кольорові фотографії розміром 35Х45 мм
3) копія медичної страховки як мінімум на перші 3 місяці вашого перебування, сума покриття якої становить €30000. Перевірте список акредитованих страхових компаній на сайті www.netherlandsvac-ua.com. Приймаються страхові поліси також нідерландських компаній, якщо вони відповідають вимогам, наведеним вище.
4)оригінал довідки про незаміжжя з перекладом та апостилем (включаючи переклад та
копії).
5) копія першої сторінки паспорта заявника
6) копія першої сторінки паспорта запрошуючої сторони
7) оригінал свідоцтва про народження з перекладом та апостилем (включаючи переклад)
8) оригінал дозволу від біологічних батьків з перекладом та апостилем
(включаючи переклад та копії, якщо необхідно). Свідоцтво батька одинаки,
свідоцтво про смерть батька або дозвіл суду на виїзд дитини, якщо
застосовно.
9) копія довідки про результати Іспиту на соціальну інтеграцію (якщо дитина
старше 18).

Au pair або навчання:
1) заповнена та підписана анкета, яку ви можете завантажити з веб-сайту www.netherlandsvac-ua.com або взяти у посольстві. Ця анкета має бути заповнена латинськими літерами.
2) 2 кольорові фотографії розміром 35Х45 мм
3) копія медичної страховки як мінімум на перші 3 місяці вашого перебування, сума покриття якої становить €30000. Перевірте список акредитованих страхових компаній на сайті www.netherlandsvac-ua.com. Приймаються страхові поліси також нідерландських компаній, якщо вони відповідають вимогам, наведеним вище.
4) копія першої сторінки паспорта заявника
5) Усі цивільні документи (свідоцтво про народження, свідоцтво про шлюб (незаміжність) повинні бути зареєстровані в муніципалітеті Нідерландів (GBA) по прибутті. Також потрібно подати легалізовану анкету, яку можна отримати в посольстві. Дану анкету посольство може надати лише після перевірки легалізованих та оригінальні документи.

Я з радістю допоможу Вам підготуватися та скласти іспит у посольстві Нідерландів для отримання візи MVV. Усі необхідні матеріали для отримання візи MVV надаються в електронному форматі безкоштовно. Отримати MVV у Києві цілком Вам під силу!